Jauniešu vasaras nometne “Pa pasaku takām”

Datums: 09.07.2018 - 13.07.2018
Laiks: Visu dienu
Vieta: Raiņa māja Berķenelē
Atbildīgais: Natālija Polovaja


Nometnes projektā “Pa pasaku takām” galvenais mērķis ir apvienojot literatūru un mākslu, sniegt iespēju Kalkūnes pagasta jauniešiem iepazīt, izprast un apzināties savas valsts literāro mantojumu izmantojot tautas pasakas kā galveno resursu. Nometne norisināsies no 09. – 13.07.2018. un tajā piedalīsies 15 Kalkūnes pagasta jaunieši.

Nometnes galvenās aktivitātes būs latviešu tautas pasaku izpēte, analīze, un pasaku vizualizācija uz lielformāta finiera, kurš vēlāk taps par tantemaresku. Nometnes laikā tiks izveidotas 9 tantemareskas pēc latviešu tautas pasaku motīviem, kuras vēlāk tiek plānots izmantot dažādā veida kultūras pasākumos un izstādēs, veicinot tautas pasaku atpazīstamību sabiedrībā. Piedalīšanās nometnē sniegs jauniešiem iespēju pilnveidot savas zināšanas par latviešu tautas pasakām, veicinās radošuma un māksliniecisko dotību pilnveidi, veicinās kultūras pamatvērtību apzināšanos, sociālo prasmju attīstību.

Piedalīšanās nometnē ir bezmaksas.

Sūti savu aizpildīto anketu uz e-pastu natalija.polovaja@kalkuni.lv līdz 30.06.2018. vai atnes personīgi darbadienās uz Kalkūnes pagasta pārvaldi pie sekretāra.

 DALĪBAS ANKETA